Media KIT

Veškeré mapové vrstvy a grafické výstupy, které jsou prezentovány na těchto webových stránkách mohou být publikovány v médiích s uvedením adresy těchto stránek a dále s uvedením pracoviště - Ústav výzkumu globální změny AV ČR, v. v. i.

Mapy i grafické výstupy poskytované na webových stránkách www.klimatickazmena.cz jsou k dispozici ke stažení a mohou být bez modifikace použity zdarma, pokud se tak děje pro odborné, publikační, nebo vzdělávací účely v oblasti veřejné správy a neziskového sektoru. Podmínkou použití je uvedení zdroje použitých map a/nebo grafických výstupů. V případě zájmu o zdrojová data (shp nebo geotiff) se jejich cena stanovuje dle interního ceníku Ústavu výzkumu globální změny AV ČR v.v.i., a to v závislosti na objemu a účelu. V případě zájmu o poskytnutí zdrojových pro mapy nebo grafy, berte prosím v úvahu, že data pro období 1981-2010 není možné poskytnout z důvodu smluvních podmínek ČHMÚ. Naše licence neumožňuje poskytování těchto dat třetí straně. 

Využití dat pro komerční nebo projektové účely je vítané a je možné po předchozí dohodě s pracovníky Ústavu výzkumu globální změny. Tým pracovníků webu klimatickazmena.cz je připraven poskytnout odborné konzultace spojené se správným použitím a interpretací jednotlivých vrstev i pokročilé analýzy. 

 

Logo pracoviště ke stažení
Logo pracoviště Ústavu výzkumu globální změny 

 

 

 

 

Na Vaše dotazy rádi odpoví vybraní členové našeho týmu, kteří jsou připraveni s Vámi hovořit.